top of page

NEW YEAR LISA -  Tavo naujų pokyčių projektas!

Padovanok sau arba savo artimajam geriausią Naujųjų metų dovaną – naują, sveikesnį ir laimingesnį SAVE!

 

NEW YEAR LISA PROJEKTO pradžia JAU sausio 30 d.!

 

Dalyvių skaičius griežtai ribotas, todėl nedelsk ir registruokis jau dabar.

 

10 mėnesių kelionė, kurios metu nepažadame lengvo ar greito kelio. Nepažadame ir vien gerų emocijų ar burtininkų pasirodymų. Bet pažadame, kad šis Naujųjų metų kelias bus kupinas atradimų, požiūrio, kintančių emocijų, kurios didins psichologinį atsparumą. Kupinas fizinės veiklos, kuri skatins fizinį atsparumą. Naujų žmonių, skirtingų patirčių, kurios padės pažvelgti kitaip ne tik į save patį, pasaulį, bet ir į pačias problemas bei jų galimus sprendimo būdus!

Projekto metu būsite prižiūrimi aukščiausios kvalifikacijos medicinos ir sporto specialistų profesionalų. Tam, kad pasiektumėte geriausių, didžiausių ir svarbiausių savo gyvenimo pokyčių, o galbūt kažkam juos net ir atrasti!

Didžiąją dalį konsultacijų ir užduočių bus galima atlikti ir nuotoliniu būdu, išskyrus tai, kam būtinas fizinis dalyvavimas (kraujo tyrimai, kūno testavimas ir pan. vyks klinikoje Kaune). 

 

Darbas grupėje padės pažvelgti į save objektyviau ir rasti įvairesnių sprendimų bei naujų idėjų. Darbas individualiai suteiks gilesnį suvokimą ir išsigryninimą tai ko man iš tiesų reikia ir ko iš tiesų man norisi. Ar tai neprieštarauja vienas kitam?

Jeigu norite (o gal jau daugybę kartų nesėkmingai bandėte):

  • Pradėti sportuoti, sveikiau maitintis, pagerinti fizinę bei psichinę savijautą, atsigauti po traumų bei ligų ar/ir užkirsti joms kelią ateityje;

  • Įgauti daugiau motyvacijos, jėgų ir žinių kaip koreguoti savo įpročius;

  • Išmokti taisyklingai atlikti fizinius pratimus, pradėti judėti ir/arba taisyklingai bėgti, sumažinti traumų riziką, pažinti savo kūną (tinka tiek visiškai nesportavusiems, tiek ir jau pažengusiems sporte);

  • Susitvarkyti su nugaros skausmais, išspręsti problemas, susijusias su raumenų disbalansu, įvairaus pobūdžio skausmais (taip pat ir psichosomatiniais) ir/arba antsvoriu (KMI 25+) ir/arba centriniu (pilviniu) nutukimu;

  • Atlikti savo kūno analizę ir suprasti, kodėl dabar jaučiatės būtent taip, kaip jaučiatės, ir nuo ko pradėti, kad savijauta pasikeistų.

  • Išmokti tinkamai, sveikai ir subalansuotai maitintis, kad mityba nebūtų psichologinių problemų sprendimo būdas bei lėtinių ligų katalizatorius;

  • Susipažinti su naujais, tų pačių tikslų siekančiais žmonėmis.

 

 

Tuomet mes laukiame Jūsų 10 mėnesių trukmės gyvenimo ir savo paties pokyčių projekte NEW YEAR LISA jau nuo sausio 30 d.!

 

Kas laukia per šią įspūdingą pokyčių ir naujų atradimų kelionę?

* Projekto dalyviams papildomai taikomi minimalūs platformos/registracijos mokesčiai:

  • 2 eur/mėn Contribee platformoje

  • 1 eur/treniruotė registracijai prie Zoom platformos

Sekite mūsų informaciją:

I RUN LT - laimingi pokyčiai! 

2022-01-31 09:00 – 2022-11-30 09:00
Ar pasiryžote keistis?
Details
bottom of page