top of page

02-17, pn

|

Viešbutis Dainava, Druskininkai

"AŠ VAIZDO" pokyčių savaitgalis su I RUN LT (vasario 17 - 19 d.)

Savęs atradimai su I RUN LT!!! 💪💚

Registracija uždaryta :(
Žiūrėti kitus renginius
"AŠ VAIZDO" pokyčių savaitgalis su I RUN LT (vasario 17 - 19 d.)
"AŠ VAIZDO" pokyčių savaitgalis su I RUN LT (vasario 17 - 19 d.)

Laikas ir vieta

2023-02-17 14:00 – 2023-02-19 12:00

Viešbutis Dainava, Druskininkai, Viešbutis Dainava, Maironio g. 22, Druskininkai

Svečiai

Apie renginį

Poilsis mintims, atgaiva kūnui, daugybė atradimų, ramybė, meilė, harmonija ir nuoširdus žvilgnis į savo kūną.

Savaitgalis, kuriame praktiškai atsakysime į klausimus patys sau:

Koks yra mano santykis su savo kūnu?

Kodėl aš jaučiu poreikį nuolat jį koreguoti, keisti, "sveikatinti"?

Ko jam iš manęs trūksta?

Ko jam iš tiesų reikia?

Ar aš save myliu ir besąlygiškai priimu?

Kas yra poreikis, o kas troškimas?

Ar aš atskiriu savo kūno ir savo proto poreikius?

Ar aš juos iš tiesų patenkinu ne destruktyviais metodais?

Kas iš tiesų yra sveika gyvensena ir kaip nepasimesti sveikos gyvensenos džiunglėse nepametant savęs?

Kodėl negalima pasikliauti vien savistaba, kaip ir vien išorine informacija arba kodėl kartais mes laiku nepamatome to, kaip iš tiesų jaučiamės?

Ar tikrai AŠ ir mano kūnas yra tas pats ir ta pačia kryptimi žiūrintis?

Kaip tai padaryti, kad tai netaptų tik dar vienu papildomu stresu, stengiantis iš visų pusių atitikti vis kintantį visuomenės piešiamą ir brukamą sveiką, gražų, reikalingą, veiklų, kitiems naudingą ir “teisingą” žmogaus portretą?

Tavęs lauks išskirtinis IRUNLT organizuojamas savaitgalio projektas, skirtas padėti pagrindus kūno ir proto harmonijos atkūrimui bei savo poreikių išaiškinimui, kuriame turėsime daug, o svarbiausia kokybiško laiko su savimi.

Paskaitos, diskusijos ir susitikimai bei grūdinimosi pagrindai jaukiame nedideliame būryje su sveikatingumo trenere, dietiste ir šiuo metu sveikatos psichologiją studijuojančia specialiste - Egle Stankūne.

Praktikos, meditacijos, streso įveikos būdai ir jogos technikos su mano asmenine nuomone - geriausia šios srities profesionale, sertifikuota jogos mokytoja, meditacijos ir holistinės saviugdos instruktore, nuostabia, įkvepiančia asmenybe - Mintaute Wicca.

Lengvos fiziškai, bet ypač efektyvios mankštos gryname ora, žygiai arba atsipalaidavimas SPA (priklausomai nuo oro) bei nauji kūno potyriai su sporto trenere, pedagoge, daugkartine pilno kontakto karate Pasaulio ir Europos Čempione Inga Mikštaite.

Jokio maisto gaminimo, kambarių tvarkymo, šeimos ar darbo problemų sprendimo, laiko socialinėje medijoje (vienas iš prašymų - telefonus palikti namuose arba bent jau automobiliuose iki stovyklos pabaigos ir paskutinės FOTO atsiminimui :). Visi pakeitimai, dienotvarkės aptarimai ir pan. vyks susitikus gyvai. Pačiai įdomu kaip mums seksis su šiuo uždaviniu susitvarkyt kone 3 dienas. Tiek be FB nesu išgyvenusi paskutinius 10 metų :)).

Daug miego, jokio skubėjimo ir jokio destruktyvaus streso.

VISAS LAIKAS SKIRTAS TIK SAU, APIE SAVE IR SAVO KŪNĄ. Neapsikraunant nuolatiniu "darymu', kaip teigia "šaunuoliai".

Stovyklos data penktadienis - sekmadienis):

2023 m vasario 17 d. penktadienis 14 val. iki vasario 19 d. sekmadienis 12 val.

Stovyklos vieta: Druskininkai (Viešbutis “Dainava”, dviviečiai kambariai, 3 k. maitinimas/d.)

Stovyklos kaina asmeniui:

210 Eur. www.contribee.com IRUNLT VIP platformos nariams taikoma 10 proc. nuolaida (kreiptis asmeniškai dėl nuolaidos kodo).

Apie specialistus plačiau:

Mintautė Wicca - sertifikuota jogos mokytoja, meditacijos ir holistinės saviugdos instruktorė, prekės ženklo "Raido" įkūrėja:

 • Savianalizė, savo kūno, savęs ir kitų priėmimas, valia, kantrybė, susipažinimas su savo emocijomis ir jų priėmimas, savistaba, buvimas šioje akimirkoje, nesipriešinimas tam kas vyksta… JOGOS TIKSLAS YRA MEILĖ SAU IR VISKAM KAS MANE SUPA. Tai ypatingai svarbus susitikimas su SAVIMI.
 • Jogos praktikų metu kiekvienas tyrinės save, mokysis priimti save dabarties momente, neigiamas savybes transformuoti į teigiamas, o tuo pačiu stiprinti savo fizinį kūną, valią ir ištvermę. JOGA - tai nėra imantrios pozos, lankstumas, stovėjimas ant galvos. Tai tik galimi ilgalaikės jogos praktikos rezultatai, tačiau tai toli gražu nėra jogos esmė.

Ko tikėtis iš Mintautės vedamų jogos praktikų?

 • Vienas užsiėmimas - tai amžinybė ir akimirka viename.. Arba - pusantros valandos DABARTYJE atliekant dėmesio koncentracijos pratimus, įvairias kvėpavimo technikas, gyvybinę energiją stimuliuojančių judesių, kūną atpalaiduojančių tempimų ir giliaus atsipalaidavimo. Pamatysite kaip gera, reikalinga ir naudinga leisti sau tiesiog BŪTI.

Inga Mikštaitė - daugkartinė (16 kartų) Europos ir Pasaulio pilno kontakto Karate Čempionė ir prizininkė, reitinguojama pasaulio TOP kovotojų sąrašuose pirmaisiais numeriais.

 • 2019 m. pilno kontakto Karate Olimpiados vicečempionė be svorio kategorijų
 • 4DAN (juodojo diržo) meistrė
 • Ilgametė trenerė, už įvairius nuopelnus ir pasiekimus nominuota į 2018 metų kaunietės titulą
 • LSU treniravimo sistemų bakalauro ir magistro diplomas.
 • Daugiametė patirtis dirbant su suaugusiais, vaikais ir paaugliais siekiant sportinių aukštumų ir sveikatingumo srityje.
 • 20 metų patirtis dirbant kūno kultūros ir fizinio paruošimo dėstytoja.
 • Aukščiausio lygio kovinio sporto čempionatų teisėja.
 • Šiuo metu daugiausiai dėmesio skiria dirbant grupėse su vaikais ir asmeniniais klientais, kurie nori įvaldyti kovos menus ir / arba pagerinti savo fizninę bei psichologinę būseną.
 • Nuolat atnaujina žinias ir kelia kvalifikaciją seminaruose, mokymuose ir kursuose.

Eglė Stankūnė - I RUN LT projekto įkūrėja, dietistė, šiuo metu LSMU studijuoja sveikatos psichologiją.

 • 1DAN taekwondo meistrė, bėgimo ir bendro fizinio paruošimo trenerė bei ilgų nuotolių bėgimo entuziastė.
 • 2017 m. Lietuvos pusės maratono bėgimo rungties čempionė.
 • LSA sporto trenerės diplomas, MRU ir KK socialinių mokslų bakalaurai, VU magistras, šiuo metu siekianti dar vieno bakalauro diplomo Lietuvos sveikatos mokslų universitete, sveikatos psichologijos studijose.
 • >5 metų patirtis dirbant sveikatingumo srityje su viršvorį ir nutukimą, disfunkcinį sportavimą turinčiais žmonėmis.
 • >15 metų patirtis dirbant su sportininkais profesionalais ir mėgėjais bendro fizinio paruošimo, mitybos ir sveikatinimo srityje.
 • 7 metai patirtis dirbant medicininės įrangos srityje.
 • Įvairių sporto varžybų ir renginių organizatorė, tarptautinė praktika vedant paskaitas bei mokymus sveikatingumo klausimais asmenims, grupėms ir organizacijoms.
 • Mylinti gyvenimą ir žmones su visais netobulumais ir iššūkiais.

Bilietai

 • AŠ VAIZDAS '23 AVANSAS

  AVANSAS. Į bilieto kainą įskaičiuota: 2 nakvynės, maitinimas 3x per dieną, praktikos, treniruotės ir teorinės paskaitos. Likusi sumos dalis mokama grynais ar pavedimu nurodant bilieto numerį, kurį gausite apmokėjus avansą. Norint išvengti papildomų platformos mokesčių, pavedimą galite atlikti į Irunas, VšĮ sąskaitą Luminor banke, a/s LT504010051003856992 ir atsiųsti apmokėjimo patvirtinimą egle@irun.lt

  100,00 €
  +2,50 € paslaugos mokestis
  Pardavimas baigtas
 • AŠ VAIZDAS '23

  PILNAS BILIETAS. Į bilieto kainą įskaičiuota: 2 nakvynės, maitinimas 3x per dieną, treniruotės ir teorinės paskaitos. Norint išvengti papildomų platformos mokesčių, pavedimą galite atlikti į Irunas, VšĮ sąskaitą Luminor banke, a/s LT504010051003856992 ir atsiųsti apmokėjimo patvirtinimą egle@irun.lt

  210,00 €
  +5,25 € paslaugos mokestis
  Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

Event Info: Events
bottom of page