top of page

05-12, kt

|

Druskininkai

I RUN LT pavasaris'22

NĖRA nieko svarbiau už laiką SAU! Skirk jį kartu su smagiausia ir labiausiai pozityvesniam bei aktyvesniam gyvenimui "užvedančia" Iruniukų komanda! Laukiam Tavęs gegužės 12-15d. fantastiškoje IRUN komandoje, subalansuojančioje stovykloje, nuostabiuose Druskininkuose! Nedelsk, vietų skaičius ribotas!

Registracija pasibaigusi
Ieškoti kitų IRUN renginių
I RUN LT pavasaris'22
I RUN LT pavasaris'22

Laikas ir vieta

2022-05-12 16:00 – 2022-05-15 12:00

Druskininkai, Maironio g. 22, Druskininkai 66120, Lithuania

Svečiai

Apie renginį

I RUN LT sporto stovykla pažengusiems (bet gerai jausis ir neseniai su sportu draugystę pradėję žmonės)!

Nėra nieko SVARBIAU už laiką SAU! Ir geriausias laikas planuojamas būtent IRUN pavasario stovykloje!!!

Kviečiame jungtis prie IRUN komandos ir praleisti ilgą gegužės savaitgalį, skiriant kokybišką laiką savo kūno bei minčių pojūčiams atrasti!

Jūsų lauks įdomios ir smagios treniruotės, paskaitos bei praktinė veikla susijusi su psichologinio bei fizinio atsparumo didinimu,  pokalbiai, diskusijos ir fantastiškai nuostabiai ypatinga Iruniukų kompanija 😍

Treneriai/mentoriai:

Pasaulio ir Europos Čempionai, sporto meistrai, Psichologijos ir Dietetikos studijų virtuozės, treneriai, mitybos specialistai (gali būti ir papildomų svečių :)):

EGLĖ SAKALAITĖ-STANKŪNĖ

INGA MIKŠTAITĖ

Registruokis jau dabar, nes vietų skaičius ribotas!!!

Bendro fizinio treniruotes ves: Inga Mikštaitė daugkartinė (13 kartų) Europos ir dabartinė Pasaulio pilno kontakto Karate Čempionė ir prizininkė, reitinguojama pasaulio TOP kovotojų sąrašuose pirmaisiais numeriais.

 • 2019 m. pilno kontakto Karate Olimpiados vicečempionė be svorio kategorijų
 • 4DAN (juodojo diržo) meistrė
 • Ilgametė trenerė, už įvairius nuopelnus ir pasiekimus nominuota į 2018 metų kaunietės titulą, LSU treniravimo sistemų bakalauro ir magistro savininkė.
 • Daugiametė patirtis dirbant su vaikais ir paaugliais siekiant sportinių aukštumų ir sveikatingumo srityje. 20 metų patirtis dirbant kūno kultūros dėstytoja.
 • Inga teisėjauja aukščiausio lygio kovinio sporto čempionatuose (Pasaulio ir Europos).
 • Šiuo metu daugiausiai dėmesio skiria dirbant grupėse su vaikais ir asmeniniais klientais, kurie nori įvaldyti kovos menus ir / arba pagerinti savo fizninę bei psichologinę būseną.
 • Yra galimybė individuliai ruoštis diržų laikymui ir varžyboms.

Seminarus ves I RUN LT įkūrėja, mitybos specialistė, dvikovių sporto šakų mylėtoja, buvusi jaunių Taekwondo Lietuvos ir Baltijos šalių Čempionė bei 2016 m. Lietuvos pusės Maratono Čempionė Eglė Stankūnė.

 • 1DAN taekwondo meistrė, bėgimo ir bendro fizinio paruošimo trenerė bei ilgų nuotolių bėgimo entuziastė.
 • LSA sporto trenerės licenzija, Mykolo Romero universiteto ir Kauno kolegijos bakalaurų bei Vilniaus universiteto magistro savininkė, šiuo metu sėkmingai studijuojanti Kauno kolegijos medicinos fakultete dietetikos bei Lietuvos sveikatos mokslų universitete sveikatos psichologijos bakalaurų studijose.
 • Daugiau nei 15 metų patirtis dirbant su sportininkais profesionalais ir mėgėjais bendro fizinio paruošimo, mitybos ir sveikatinimo srityje.
 • 7 metai patirtis dirbant medicininės įrangos bei farmacijos srityse su skirtingų sričių gydytojais specialistais.
 • Įvairių sporto varžybų ir renginių organizatorė, sveikos mitybos principų paskaitų ir mokymų vedimas sveikatingumo klausimais, sveikatingumo projektų LISA organizatorė kartu su Sporto/Kuršių klinikų gydytojais bei kitais sveikatingumo/reabilitacijos specialistais.
 • Šiuo metu daugiausiai dėmesio skirianti sveikatingumo projektų kūrimui dirbant grupėse ir darbui su asmeniniais klientais, siekiant padėti žmonėms, turintiems viršsvorio ir / arba kitų sveikatos problemų, pajausti judėjimo džiaugsmą ir malonumą, derinant sportą ir subalansuotą mitybą bei gerą psichoemocinę būseną.

Stovyklos kaina (keturios dienos, trys nakvynės, 3k/d maitinimas ir praktiniai/teoriniai užsiėmimai su skirtingais specialistais (ne mažiau 6): 200 eur / žmogui 

Yra galimybė atvykti penktadienį (2 nakvynės, kaina 160 eur)

Papildoma informacija tel. 8 670 22 466 arba 8 694 49664

Bilietai

 • I RUN LT pavasaris'22

  200,00 €
  +5,00 € paslaugos mokestis
  Pardavimas baigtas
 • Avansas I RUN LT pavasaris’22

  Likusi suma grynais ar pavedimu.

  100,00 €
  +2,50 € paslaugos mokestis
  Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

Event Info: Events
bottom of page