top of page

02-15, kt

|

TECH SPA

I RUN LT Stovykla ŽIEMA Druskininkai'24

Nepraleisk tradicine tapusios I RUN LT stovyklos Druskininkuose! Stovykla pradedantiesiems, tačiau neliūdės ir pažengę ;)

Deja, registracija pasibaigusi :(
Žiūrėti kitus renginius
I RUN LT Stovykla ŽIEMA Druskininkai'24
I RUN LT Stovykla ŽIEMA Druskininkai'24

Laikas ir vieta

2024-02-15 16:00 – 2024-02-18 11:00

TECH SPA, V. Kudirkos g. 33, 66162 Druskininkai, Lietuva

Svečiai

Apie renginį

Žiema yra vienas nuostabiausių sezonų sportui lauke! Jei nori energingo, judesio pilno savaitgalio, naujų žinių, energijos ir motyvacijos užtaiso, gero laiko sau ir kartu tobulo poilsio su šaunia kompanija - JUNKIS! 

Dovana ne tik savo kūnui, bet ir sielai.

Jūsų lauks įvairios kardio, jėgos ir funkcinės treniruotės. Dvi trenerės, todėl tiks tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Paskaitos apie sveikatą, mitybą, psichologiją, poilsio ir motyvacijos dilemą bei sveiką judesį.

TIKRAS poilsis, laikas ir dėmesys SAU nuostabiame Druskininkų kurorte su nuostabiai fantastiška kompanija ;).

Pirmenybė teikiama pradedančiųjų sportuoti grupei, tačiau neliūdės net ir sporto guru ;). 

Dalyvių skaičius ribotas - stovykloje dalyvauti gali iki 20 žmonių kompanija.

Apgyvendinimas viešbutyje "TECH SPA" dviviečiuose kambariuose su patogumais ir 3 kartų/dieną maitinimu šalia esančiame restorane "The House".

Per dieną net trys treniruotės ir papildomas seminaras sveikatingumo srityje.

Akcentuosime sveiką kūno, judesio svarbą, pagrindinių bazinių pratimų teisingą atlikimą; paskaitų metu aptarsime sveikos mitybos įpročių formavimo ir savęs pažinimo klausimus. O svarbiausia - mėgausimės poilsiu ir perkrausime visą psichikos ir imuninę sistemą pasiteliant geriausiai mokslo patvirtintas tiesas - judėjimą ir kvėpavimą gryname ore, šalčio ir grūdinimosi procedūras, ramų miegą, nesirūpinimą maistu, kambarių tvarkymu ir kitais dalykais :)

Seminarus ir treniruotes ves aukšto meistriškumo sportininkų trenerė, dietistė, sveikatos psichologijos studentė Eglė Stankūnė, pasaulio ir Europos čempionė, ilgametė trenerė ir sporto pedagogė Inga Mikštaitė, medicinos psichologė Austėja Makulavičienė ir kaučingo specialistė, praktikuojanti pagal Traptautinę kaučingo federacijos patvirtintą programą "Mastery in Life & Business Coaching" Rūta Lukoševičiūtė.

Eglė:

>15metų patirtis treniravime ir fizinio aktyvumo ugdyme, >5metai patirtis mitybos srityje. Įgyti aukštieji bakalauro/magistro krypčių diplomai: LSU aukšto meistriškumo sporto specialistas, KK dietetistės spaudas ir licenzija, KK, MRU ir VU magistro ir bakalauro diplomai, ekonomika ir tarptautinio verlso vadyba. Šiuo metu kvalifikacija tobulinama trečio kurso sveikatos psichologijos bakalauro studijose LSMU.

Trenerė: Inga Mikštaitė.

Daugkartinė (15 kartų) Europos ir dabartinė Pasaulio pilno kontakto Karate Čempionė su svorio kategorijomis, 2019m pilno kontakto Karate Olimpiados vicečempionė be svorio kategorijų, 4DAN (juodojo diržo) meistrė, ilgametė trenerė, už įvairius nuopelnus ir pasiekimus nominuota į 2018 metų kaunietės titulą, turimas išsilavinimas: LSU treniravimo sistemų bakalauras ir magistras. Kvalifikacija nuolat keliama įvairiuose seminaruose ir mokymuose.

Stovyklos kaina: 270 eur / žmogui (arba registracija mokant avansą 100 eur). Likus iki stovyklos pradžios mažiau nei 10 dienų ir negalint dalyvauti - avansas negrąžinamas, tačiau galima pakeisti kitu dalyviu.

Registracija ir detalesnė informacija žinute I RUN LT FB paskyroje arba tel. 867022466.

Bilietai

 • Avansas už stovyklą

  AVANSAS už IRUNLT žiemos stovyklą Likusi suma mokama grynais arba pavedimu VšĮ IRUNAS įm.k. 304405159

  100,00 €
  Pardavimas baigtas
 • IRUN LT ŽIEMA'24

  Bilietas į IRUNLT žiemos stovyklą

  270,00 €
  Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

Event Info: Events
bottom of page