top of page

03-31, tr

|

Internetu ir gyvai

Lengvesnis ir sveikesnis AŠ!

I RUN LT ruošia naują stiprų projektą "Lengvas ir sveikas"! Lauksime visų, turinčių problemų su antsvoriu (KMI 25+) ir/arba centriniu nutukimu žmonių, kurie nori per 12 savaičių pakeisti savo įpročius, ženkliai pagerinti sveikatos būklę ir savijautą bei pajaunėti bent jau dešimtmečiu! 😉

Registration is Closed
See other events
Lengvesnis ir sveikesnis AŠ!
Lengvesnis ir sveikesnis AŠ!

Laikas ir vieta

2021-03-31 12:00 – 2021-06-30 19:00

Internetu ir gyvai

Apie renginį

I RUN LT ruošia naują stiprų projektą "Lengvas ir sveikas"!  

Lauksime visų, turinčių problemų su antsvoriu (KMI 25+) ir/arba centriniu nutukimu (juosmens srityje) žmonių (nepriklausomai sportuojate ar visiškai pasyviai gyvenate), kurie norės per 12 savaičių pakeisti savo įpročius, ženkliai pagerinti sveikatos būklę ir savijautą bei pajaunėti bent jau dešimtmečiu! 😉

Viskas ką turėsite daryti, tai vykdyti paprastas, bet svarbias užduotis, skirtas konkrečiai Jums!

  1. Kartą per savaitę pildyti lieknėjimo dienoraštį (bus pateiktas atskirai) 
  2. Sutartu laiku atvykti matavimams, svėrimams, bei išsitirti specialiu segmentiniu Tanita kūno analizatoriumi, parodysiančiu Jūsų vidinių, išorinių riebalų kiekį, raumenų, kaulų, skysčių dalį, biologinį amžių ir bendrą sveikatos būklę  
  3. Sutartu laiku atlikti nurodytus biocheminius tyrimus (kraujo, šlapimo), parodysiančius sveikatos būklę ir galimas (esamas) ligas (visos išlaidos apmokamos dalyvių sąskaita) 
  4. Dalyvauti kasdieninėse TIK 5min - 15 min mankštose nuotoliniu ir Jums asmeniškai patogiu metu (individualiai atliksite pagal pateiktą video medžiagą) 
  5. Griežtai laikytis Jums sudaryto mitybos plano ir rekomendacijų (įsipareigosite raštu man asmeniškai, baudas skirsiu pagal nuotaiką 😈😃😃😃). 
  6. Visą 3 mėnesių pokyčių laikotarpį būsite profesionalų rankose, tačiau viskas, ką turėsite padaryti ir ko laikytis, priklausys tik nuo jūsų pačių. Kaip ir rezultatai, kuriuos vertinsime tik prasidėjus projektui, įpusėjus projektui ir projekto pabaigoje. 
  7. Sutinkate (arba ne, Jūsų teisė, bet būtų labai daug karmos taškų Jums iš žmonių, kurie apie tai sužinos būtent Jūsų dėka!), kad gautus rezultatus būtų galima pateikti mokslo žurnaluose. Galimas ir visiškais konfidencialumas to pageidausiantiems. 

Detalesnė informacija ir sąlygos bus pateikiama netrukus "event'e". Todėl norintys prisijungti, spauskite "Going" ir laukite naujienų!

Dalyvių skaičius ribotas!

I RUN LT - laimingi pokyčiai! 💚

Bendrinti šį renginį

Event Info: Events
bottom of page