top of page

02-06, pr

|

Gyvi ir Zoom susitikimai

LISA pokyčiai

Padovanok laimingus pokyčius sau arba savo brangiam žmogui su I RUN LT! Trys mėnesiai intensyvaus darbo meilėje su savimi. Harmonija savo kūne. Valgymas be sąžinės priekaištų. Atsiradęs poreikis judesiui. Tai geriausia investicija į pokyčius, kurie išliks visam likusiam gyvenimui!

Registration is closed
See other events
LISA pokyčiai
LISA pokyčiai

Laikas ir vieta

2023-02-06 19:00 – 2023-05-06 19:00

Gyvi ir Zoom susitikimai

Svečiai

Apie renginį

LISA PROJEKTAS!!!

Trys mėnesiai nuostabių atradimų, kai pradedi suprasti ir patenkinti savo poreikius ir atskirti lūkesčius. 

Trys mėnesiai darbo su savimi ir pokyčiai, kurie išliks visam likusiam gyvenimui! Jeigu norite (o gal jau daugybę kartų nesėkmingai bandėte):

 • Susireguliuoti savo kūno svorį;
 • Pradėti sportuoti, sveikiau maitintis, pagerinti fizinę bei psichinę savijautą, atsigauti po traumų bei ligų ar/ir užkirsti joms kelią ateityje;
 • Įgauti daugiau motyvacijos, jėgų ir žinių kaip koreguoti savo įpročius;
 • Išmokti taisyklingai atlikti fizinius pratimus, pradėti judėti ir/arba taisyklingai bėgti, sumažinti traumų riziką, pažinti savo kūną;
 • Susitvarkyti su nugaros skausmais, išspręsti problemas, susijusias su raumenų disbalansu, įvairaus pobūdžio skausmais (taip pat ir psichosomatiniais) ir/arba antsvoriu (KMI 25+) ir/arba centriniu (pilviniu) nutukimu;
 • Atlikti išsamią kūno analizę ir suprasti, kodėl dabar jaučiatės būtent taip, kaip jaučiatės, ir nuo ko pradėti, kad savijauta pasikeistų.
 • Išmokti tinkamai, sveikai ir subalansuotai maitintis, kad mityba nebūtų psichologinių problemų sprendimo būdas bei lėtinių ligų katalizatorius;
 • Susipažinti su naujais, tų pačių tikslų siekančiais žmonėmis;
 • Įsilieti į IRUNLT bendruomenę ir rasti dar vieną šeimą, kuri palaikys ne tik tada kai reikės spyrio, bet ir tada, kai džiaugsitės tiek mažiausiomis, tiek ir didžiausiomis pergalėmis!

 

Tuomet mes laukiame Jūsų 12 savaičių trukmės pokyčių projekte LISA POKYČIAI jau nuo vasario 6 d.!

 

Kas laukia per šią įspūdingą pokyčių ir naujų atradimų kelionę?

 • Žingsniai, kurie lėtai, bet užtikrintai, paprastais, bet stebuklingais būdais padės įveikti mitybos problemas ir pamažu atlikti korekcijas mitybos srityje, patiems atrandant ir pritaikant tinkamiausią mitybą, siekiant balanso kūne ir mintyse.
 • Treniruotės ir sportas per Zoom platformą ir gyvai, kurios padės pamilti savo kūną ir išsiugdyti sporto bei judesio discipliną.
 • Psichologinė pagalba ir teorinės paskaitos kaip susitvarkyti su stresu, nerimu, motyvacija, diskusijos grupėse ir problemų sprendimai.
 • Renkantiems LISA POKYČIAI PLIUS programą, projekto pradžioje bus atliekami išsamūs kraujo tyrimai kartu su segmentine kūno analize ir visų atliktų tyrimų įvertinimu bei patarimais asmeniškai susitikus klinikoje su medicininį išsilavinimą turinčiu specialistu.
 • Bendravimas ir galimybės jungtis prie organizuojamų stovyklų, renginių ir kitų smagių dalykų, kurie yra didelė kiekvieno pokyčio dalis!
 • Nesi tikras ar tai tau? Junkis prie vieno mėnesio susitikimų LISA POKYČIAI MĖNESIS paskaitoms per Zoom platformą ir po mėnesio nuspręsk ar toliau mums pakeliui siekiant Lengvesnio ir Sveikesnio Savęs! Jeigu nuspręsi, kad sumokėti 9 eur neverti to, ką gausi - pinigus grąžinsime be klausimų ir pretenzijų! Taigi - nerizikuoji net ir jais! :) Tiesa, po mėnesio norint tęsti projektą, galėsi rinktis bei užsiregistruoti LISA POKYČIAI ARBA LISA POKYČIAI PLIUS PAKETE.

Dėmesio! Dovana Jums Naujųjų metų proga: LISA POKYČIAI viso projekto kaina iki gruodžio 31 d. arba pirmiems 30 užsiregistravusių - TIK 49 Eur!* (Vėliau kaina bus 99 Eur) LISA POKYČIAI PLIUS (papildomi kraujo tyrimai ir kūno segmentinė analizė) TIK 159 Eur!* (Vėliau kaina bus 199 Eur) LISA POKYČIAI MAX PLIUS (papildomi kraujo tyrimai ir kūno segmentinė analizė ir kineziterapeuto paslaugos - ištyrimas ir treniruotės mažoje grupėje) TIK 299 Eur!* (Vėliau bus 399 Eur)

Paketo vertė ne LISA POKYČIAI dalyviams, skaičiuojant paslaugas atskirai: 679 Eur arba LISA POKYČIAI PLIUS: 879/999 Eur)

*Gąsdinanti žvaigždutė :) :

Projekto dalyviams papildomai taikomi minimalūs platformos/registracijos mokesčiai:

 • 2 eur/mėn Contribee platformoje
 • 1 eur/treniruotė “online” registracijai prie Zoom platformos/Gyvai

Su kuo draugausite projekto metu ir, labai tikimės, ilgus metus po jo:

Eglė Stankūnė 

Inga Mikštaitė 

Informacija apie mus: https://www.irun.lt/komanda

O2 klinika, Galindų g. 9, Kaunas

Atsiliepimai: https://www.irun.lt/atsiliepimai

LISA dalyvių pokyčiai: https://www.irun.lt/lisa

Irena

Sandra

ir nesuskaičiuojamas kiekis kitų žmonių, kuriuos rasite jei tik nepatingėsite pasivaikščioti po mūsų FB paskyrą :)

Projekto eigoje, nusprendus, kad reikia papildomų tyrimų, konsultacijų ar vizitų pas skirtingų sričių gydytojus - specialistus, spręsime individualiai (į kainą papildomi kraujo, gydytojų konsultacijos/tyrimai neįskaičiuoti).

Bilietai

 • LISA POKYČIAI 12 sav.

  LISA POKYČIAI BILIETAS

  99,00 €
  +2,48 € paslaugos mokestis
  Pardavimas baigtas
 • LISA POKYČIAI MAX PLIUS

  LISA POKYČIAI PLIUS BILIETAS. Tau priklausys papildomi kraujo tyrimai, asmeninė konsultacija su medicinos specialistu, kineziterapeuto ištyrimas ir kineziterapinės treniruotės mažoje grupėje, prireikus maisto produktų/papildų suderinimas ir segmentinė kūno analizė

  299,00 €
  +7,48 € paslaugos mokestis
  Pardavimas baigtas
 • Copy of LISA POKYČIAI PLIUS

  LISA POKYČIAI PLIUS BILIETAS. Tau priklausys papildomi kraujo tyrimai, asmeninė konsultacija su medicinos specialistu, prireikus maisto produktų/papildų suderinimas ir segmentinė kūno analizė

  159,00 €
  +3,98 € paslaugos mokestis
  Pardavimas baigtas
 • LISA STARTAS (4 savaitės)

  Dėmesio, skirta tik dalyviams, kurių KMI >25! Susitikimai vyks tik nuotoliu! 4 savaitės skirtos pirmiesiems žingsniams žengti sveikesnės mitybos ir savęs pažinimo link. Tavęs lauks maži žingsniai didelių pasiekimų link! Tad, jei vis dar dvejoji ar esi tam pasiruošęs, iškeisk puodelį kavos su desertu į investiciją savo sveikatai, registruokis ir pakeisk savo gyvenimą! Jeigu po 4 savaičių nuspręsi tęsti toliau - pasiūlysime tau specialią kainą!

  9,00 €
  +0,23 € paslaugos mokestis
  Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

Event Info: Events
bottom of page