top of page

02-01, kt

|

Gyvi ir Zoom susitikimai

LISA SVEIKATA

​​​​Analogų Lietuvoje neturintis LISA projektas, kuris padės pasirūpinti ne tik savo sveikata, grožiu, bet ir atkurti visą imuninę sistemą ieško 5 žmonių, kurie pasiruošę visą mėnesį dalyvauti intensyviame pokyčių projekte!

Registracija baigta
Žiūrėti kitus renginius
LISA SVEIKATA
LISA SVEIKATA

Laikas ir vieta

2024-02-01 18:00 – 2024-02-29 18:00

Gyvi ir Zoom susitikimai

Apie renginį

Analogų Lietuvoje neturintis LISA projektas, kuris gali pakeisti Jūsų savijautą!  

Fizinės ir psichinės sveikatos stipinimas pasitelkiant vieną stipriausių ir natūraliausių intervencijų - hiperbarinį deguonį, šalčio procedūras, presoterapijas, mitybą atsižvelgiant į asmeninius duomenis ir sveikatos būklę bei fizinį aktyvumą.

Būsite profesionalų priežiūroje, taigi nusiteikite didžiausiems savo gyvenimo pokyčiams ir atradimams su naujuoju, išskirtiniu LISA projektu!

Dėmesio, siekiant užtikrinti kokybę, dalyvių skaičius ribotas maksimaliai iki 5 žmonių. Ne kauniečiai fiziškai turės atvykti bent 1-2 k/sav, konsultacijas ir treniruotes bus galima jungtis ir nuotoliu per Zoom platformą.

Projekto dalyviai gauna specialią pasiūlymo kainą ir moka 990 Eur vietoj 1419 Eur su sąlyga, kad projekto metu sutinka dalintis savo pasiektais rezultatais viešai su kitais žmonėmis, būti filmuojami, kalbinami ir įpareigoti intensyviai ir pagal nurodytą planą atvyktį į procedūras bei laikytis sudaryto mitybos plano, miego režimo ir fizinio aktyvumo rekomendacijų. Jeigu kažkurios iš procedūrų atlikti negalėsite dėl svarbių priežasčių - jos bus nukeltos arba pakeistos kitomis.

Pažadame, kad net jei ir jausitės lengvai kontroliuojami, po mėnesio pajusite kaip atgaunate jėgas, energiją ir motyvaciją sveikiau maitintis, daugiau judėti ir labiau savimi rūpintis!

STARTAS JAU VASARIO 1 D.

REGISTRACIJA TĘSIASI TIK IKI SAUSIO 25 d. Norintys dalyvauti atsiųskite savo motyvacinį laišką bei trumpą informaciją apie save info@sveikatosterapija.lt ir registruokitės įsigydami bilietą.

Kas Jūsų lauks:

Ne mažiau nei 10 HBOT procedūrų kursas hiperbariniu medicininiu deguonimi po 60 min

Ne mažiau nei 10 presoterapijos procedūrų kursas po 60 min

Ne mažiau nei 10 šalčio terapijos ir gydymo procedūrų

Individualus mitybos planas ir asmeninė mitybos konsultacija su dietistu

Viso kūno segmentinė analizė su kontroliniais matavimais kas savaitę

Net 8 Zoom arba gyvos treniruotės tik Jūsų mažoje grupėje su kineziterapeutu arba treneriu gyvai arba per Zoom platformą (negalintys sportuoti aktyviai gaus fizinio aktyvumo planą kardio sistemos stiprinimui)

Bilietai

  • LISA SVEIKATA: MITYBA

    LISA SVEIKATA: MITYBA projektas.

    990,00 €
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

Event Info: Events
bottom of page