top of page

05-14, pn

|

Hotel Dainava

Stovykla PRADEDANTIESIEMS Druskininkuose 2021

Nepraleisk tradicine tapusios I RUN LT stovyklos Druskininkuose!

Deja, bilietų nebėra...
Žiūrėti kitus renginius
Stovykla PRADEDANTIESIEMS Druskininkuose 2021
Stovykla PRADEDANTIESIEMS Druskininkuose 2021

Laikas ir vieta

2021-05-14 16:00 – 2021-05-16 12:00

Hotel Dainava, Maironio g. 22, Druskininkai 66120, Lithuania

Apie renginį

Kaip išsiugdyti teisingus įpročius? 

Kaip subalansuota mityba ir sveikas judesys gali pakeisti kiekvieno gyvenimą?

Kaip pradėti mėgautis sportu?

Kaip pradėti teisingai ir efektyviai bėgioti?

Kaip susidraugauti su savo kūnu?

Ir dar daug daug klausimų aptarsime rudens savaitgalio stovykloje Druskininkuose gegužės 14-16 dienomis!

Pirmenybė teikiama pradedančiųjų sportuoti grupei. 

Renkama mini grupė - stovykloje dalyvaus 12 žmonių kompanija.

Apgyvendinimas viešbutyje "Dainava" naujame korpuse, dviviečiuose kambariuose su patogumais ir 3 kartų maitinimu per dieną.

Planuojamos 2 treniruotės per dieną po 2-3 val, bus derinamos teorinės paskaitos, testavimas, sudarysime kiekvienas sau individualius mitybos planus, testuosime silpnas ir stiprias kūno vietas bei pažinsime save.

Akcentuosime sveiką kūno, judesio svarbą, pagrindinių bazinių pratimų teisingą atlikimą, skirsime laiko sporto programos namuose sudarymui pagal kiekvieno skirtingus testo rezultatus bei sveikos mitybos įpročių formavimą be didelių ar sudėtingų pokyčių bei streso pagal kiekvieno skirtingą gyvenimo būdą. Taigi, bus daugiau teorijos, bet netruks ir praktikos! Mokinsimės taisyklingo bėgimo pradmenų, kvėpavimo, žingsnio techniko, stiprinsime svarbiausius kūno raumenis ir kt.

Is visi Jūsų laukia 6 skirtingi seminarai - treniruotės, daug žinių, gerų emocijų, visiškai kitoms poilsis ir kitos sportas nei esate įpratę ir, tikiu, kažkam naujo Jūsų gyvenimo pradžia su laimingesniu, stipresniu ir sveikesniu savimi! Nes svarbiausia bus visa tai, kas bus PO stovyklos! Nauja rutina ir nauja Jūsų kasdienybė!

Trenerė: Seminarus - treniruotes ves Eglė Stankūnė.

>15metų patirtis treniravime, >5metai mitybos srityje. Baigti aukštieji bakalaurai ir magistras socialinių, psichologijos ir tiksliųjų mokslų srityse, įgytas treniravimo sistemų diplomas, kasmet išklausoma >10 papildomų kursų sporto medicinos, sporto psichologijos ir mitybos srityse. Darbo patirtis medicinos srityje dirbant su įvairių sričių gydytojais >7 metai. 

Šiuo metu studijos toliau tęsiamos Kauno kolegijos medicinos fakultete, dietistės kvalifikacijoje. Turimas Taekwondo rytų dvikovinio sporto 1dan (juodasis meistro diržas).

Trenerė: Inga Mikštaitė daugkartinė (11 kartų) Europos ir dabartinė Pasaulio pilno kontakto Karate Čempionė, 2019m pilno kontakto Karate Olimpiados vicečempionė, 4DAN (juodojo diržo) meistrė, ilgametė trenerė, už įvairius nuopelnus ir pasiekimus nominuota į 2018 metų kaunietės titulą, LSU treniravimo sistemų bakalauro ir magistro šeimininkė.

Stovyklos kaina: 130 eur / žmogui (arba registracija mokant avansą 100 eur, likusius grynais arba pavedimu į VšĮ IRUNAS sąskaitą iki stovyklos pradžios ar atvykus į ją).

Rekvizitai:

VšĮ IRUNAS

LUMINOR bankas

Sąsk.nr. LT804010051003856937

Paskirtis: už Druskininkų stovyklą

Registracija ir detalesnė informacija žinute I RUN LT FB paskyroje arba tel. 869449664.

Bendrinti šį renginį

Event Info: Events
bottom of page