top of page

LISA -  Tavo geriausių pokyčių projektas!

Padovanok sau arba savo artimajam geriausią pavasario dovaną – naują, gražesnį, stipresnį, sveikesnį ir laimingesnį SAVE!

"LISA pokyčiai" projekto pradžia JAU vasario 6 d.!

 

Dalyvių skaičius griežtai ribotas, todėl nedelsk ir registruokis jau dabar.

 

6 mėnesių įdomi ir išskirtinė kelionė, kurios metu iš naujo atrasite savo kūno stiprybę, grožį bei sveikatą. Sustiprėsite psichologiškai ir gal net susikursite save iš naujo - sveikesnį ir laimingesnį. Žmogų, kuriuo grožėsitės ir didžiuositės. Nereikės tapti tobulam, nes tobulų nebūna, o jei ir būna - tobulybės yra nuobodu. Reikia siekti tapti sveikam, pasitikinčiam ir tikinčiam savimi, mylinčiam save ir gerbiančiam savo kūną. Pažadame, kad šis LISA kelias bus kupinas atradimų, požiūrio, kintančių emocijų, kurios didins ir psichologinį atsparumą. Projektas kupinas fizinės veiklos bei grožio procedūrų, kurios iš tiesų veikia. Jame sutiksite ne tik naują save, bet ir naujų žmonių, skirtingų patirčių, kurios padės pažvelgti kitaip ne tik į save patį, pasaulį, bet ir į pačias problemas bei jų galimus sprendimo būdus! Mes pažadame padaryti viską, kad kiekvienas atskirai ir visi kartu pasiektume geriausių rezultatų!

Registracija LISA kūno analizei jau prasidėjo!

LISA 5 jau įsigijusiems dalyviams

Projekto metu būsite prižiūrimi aukščiausios kvalifikacijos medicinos ir sporto specialistų profesionalų. Tam, kad pasiektumėte geriausių, didžiausių ir svarbiausių savo gyvenimo pokyčių, o galbūt kažkam juos net ir atrasti!

Didžiąją dalį konsultacijų ir užduočių bus galima atlikti ir nuotoliniu būdu, išskyrus tai, kam būtinas fizinis dalyvavimas (kraujo tyrimai, kūno testavimas, grožio procedūros, kineziterapijos užsiėmimai ir pan. vyks klinikose Kaune arba atskirai suderinus su specialistu Jums tinkamiausią laiką ir vietą priklausomai nuo galimybių). 

 

Darbas grupėje padės pažvelgti į save objektyviau ir rasti įvairesnių sprendimų bei naujų idėjų. Darbas individualiai suteiks gilesnį suvokimą ir išsigryninimą tai ko man iš tiesų reikia ir ko iš tiesų man norisi. Ar tai neprieštarauja vienas kitam?

mityba sportas tt pic.jpg

Jeigu norite (o gal jau daugybę kartų nesėkmingai bandėte):

  • Pradėti sportuoti, sveikiau maitintis, pagerinti fizinę bei psichinę savijautą, atsigauti po traumų bei ligų ar/ir užkirsti joms kelią ateityje;

  • Įgauti daugiau motyvacijos, jėgų ir žinių kaip koreguoti savo įpročius;

  • Išmokti taisyklingai atlikti fizinius pratimus, pradėti judėti ir/arba taisyklingai bėgti, sumažinti traumų riziką, pažinti savo kūną (tinka tiek visiškai nesportavusiems, tiek ir jau pažengusiems sporte);

  • Susitvarkyti su nugaros skausmais, išspręsti problemas, susijusias su raumenų disbalansu, įvairaus pobūdžio skausmais (taip pat ir psichosomatiniais) ir/arba antsvoriu (KMI 25+) ir/arba centriniu (pilviniu) nutukimu;

  • Atlikti savo kūno analizę ir suprasti, kodėl dabar jaučiatės būtent taip, kaip jaučiatės, ir nuo ko pradėti, kad savijauta pasikeistų.

  • Išmokti tinkamai, sveikai ir subalansuotai maitintis, kad mityba nebūtų psichologinių problemų sprendimo būdas bei lėtinių ligų katalizatorius;

  • Pagerinti ir patobulinti kūno formas, odos būklę, išspręsti ilgus metus kamuojančias išvaizdos problemas visam laikui be chirurginių pjūvių (tačiau esant būtinybei būsite pakonsultuoti ir dėl šių variantų)

  • Susipažinti su naujais, tų pačių tikslų siekančiais žmonėmis.

 

 

Tuomet mes laukiame Jūsų 6 mėnesių trukmės gyvenimo ir savo paties pokyčių projekte LISA jau nuo spalio 10 d.!

 

Kas laukia per šią įspūdingą pokyčių ir naujų atradimų kelionę?

KURĮ PAKETĄ PASIRINKTI?

 

Viskas priklauso nuo to, kam skiriate prioritetus, kokia Jūsų sveikatos būklė bei tikslai.

Jeigu norite patobulinti kūno formas, planuojate numesti daugiau nei 5 kg riebalinės masės ar priaugti daugiau nei 5 kg raumeninės masės, turite probleminių kūno vietų, kamuoja celiulitas, strijos, odos netolygumai, odos perteklius po jau numesto svorio, tuomet rinkitės LISA KŪNO FORMOS projektą.

IRUNLT koletyvas kartu su O2 Klinikos kvalifikuotais specialistais padės pasiekti savo svajonių kūno formas,. Procedūros atliekamos su inovatyvia, profesionalia įranga , kas užtikrina aukščiausią kokybę bei akivaizdžius rezultatus.

 

Bandžiau pati kiekvieną procedūrą ir/arba atidžiai ją aptariau su kiekvienu specialistu ir esu maloniai apstulbinta šiuolaikinių technologijų kuriamų stebuklų! Todėl galiu garantuoti jų efektyvumą pati asmeniškai.

Itin stiprių ir efektyvių procedūrų kompleksas atliekamas aukščiausios kvalifikacijos meistrų, kurie asmeniškai Jums parinks labiausiai tinkamus gydomuosius kursus ir užtikrins maksimalų komfortą. Projektų tikslas maksimali orientacija į klientą, todėl itin džiaugiamės pagaliau atradę specialistus, kurie nuoširdžiai pasiruošę atsižvelgti į kiekvieno mūsų žmogaus poreikius bei išskirtines sąvybes, ne tik fizines, bet ir psichologines. Yra sąžiningi, patyrę, kvalifikuoti ir motyvuoti dirbti.

Visos procedūros atleikamos su pažangiausiomis technologijomis ir lazeriais. Kartu su suderintu fiziniu aktyvumu ir tinkama subalansuota mityba, tai leis pasiekti pačių geriausių rezultatų. Jūs džiaugsitės ne tik gražiomis, stangriomis kūno formomis bei oda, bet ir ženkliai pagerėjusia bendra sveikata, psichine būsena ir fizinio krūvio pernaša.

 

APIE LISA KŪNAS PROCEDŪRAS

KARBOKSITERAPIJA

Tai unikali gydomoji arba estetinio pobūdžio procedūra, atliekama pasitelkiant anglies dvideginio (CO2) dujas. Odos atnaujinimo/gydymo procedūra taikoma, esant šioms indikacijoms: juodi ratilai ir patinimai paakių srityse, raukšlės, odos papilkėjimas, randai, celiulitas, strijos, postaknė, tonuso stygius, kolageno suaktyvinimui, venų varikozės prevencijai, „kaistančios, sunkios“ kojos, išsiplėtusios poros bei riebalų skaidymas.

 

RF BIPOLIARINIO RADIO DAŽNIO PROCEDŪROS

Bipoliarinė radijo dažnių energija ir infraraudonoji spinduliuotė patenka tiesiai į giliuosius odos sluoksnius, todėl paviršinė oda nepažeidžiama ir nesukelia skausmo. Procedūros metu, šildant giluminius odos sluoksnius, stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba – skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose. Kitaip tariant, prasideda jaunėjimo procesas: mažinamos raukšlės, patempiamas veidas, grąžinamas  kontūras. Radijo banga skaido riebalus (lipolizę), nesunaikindamas aplinkinių nervų ląstelių ir kraujagyslių. Tai taip pat pagerina kraujotaką ir pagreitina ląstelių metabolizmą. 

Tai naujausias, ne chirurginis, neinvazinis, neskausmingas ir saugus metodas išlaikyti gražią ir sveiką odą.

 

KŪNO INJEKCIJOS LIPOLITIKAIS

Riebalų šalinimas lipolitikų injekcijomis – efektyvi, saugi ir greita procedūra, norintiems atsikratyti riebalų sankaupų visose kūno vietose, ypač tose, kuriose kiti metodai yra neveiksmingi. Lipolizės procedūros metu į paodį yra suleidžiamas injekcinis, lipolitinis preparatas, kurio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip hialurono rūgštis ir naujos kartos peptidai. Biologiškai aktyvios medžiagos didelėmis koncentracijomis prasiskverbia į riebalines ląsteles, skatina jų natūralų mažėjimą, šalina vandens perteklių, gerina mikrocirkuliaciją, medžiagų apykaitos procesus, limfos nutekėjimą, atsipalaidavusių lipidų išsiskyrimą iš organizmo. Injekcijų metu naudojamo preparato sudėtyje esanti hialiurono rūgštis ir peptidai atstato savaimines odos regeneracines funkcijas, stimuliuoja nuosavos hialurono rūgšties bei kolageno sintezę, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, efektyviai stabdo senėjimo procesus, intensyviai drėkina odą, koreguoja jos elastingumą, tonusą, mažina raukšleles, suteikia natūraliai atjaunėjusios odos, bei liftingo efektą. Lipolitikai dažniausiai naudojami tose probleminėse vietose, kuriose yra susikaupę daugiau riebalų: pagurklyje, paakiuose, pilvo, klubų, šlaunų, sėdmenų ar žastų srityse. Pasiekiami rezultatai yra ypač ilgalaikiai, nes bus taikomi su subalansuota mityba, fiziniuaktyvumu ir tinkama streso kontrole bei miego higiena. 

 

Jeigu norite pagerinti kūno formas, susireguliuoti mitybos įpročius ir pagerinti veido, kaklo ir dekoltė odos būklę, turite problemų su pigmentinėmis dėmėmis, raukšlėmis, randais, spuogais, sergate įvairiomis odos ligomis, Jums puikiai tiks ilgalaikis odos gydymo kursas projekte LISA GROŽIS.

 

APIE LISA GROŽIS PROCEDŪRAS

 

HIFU APARATINĖ PROCEDŪRA

Tai nechirurginis, inovatyvus bei iškart matomas odos patempimas, kuris atliekamas ultragarsu. Didelio intensyvumo ultragarsas (HIFU) tiesiogiai teikia šilumos energiją  odos ir poodinio audinio rekonstrukcijai, kartu mažinantis riebalinio audinio perteklių neinvaziniu būdu. Mūsų specialistų naudojamas lazeris yra aukščiausios klasės ir sertifikuotas. Taigi akivaizdūs ir ilgalaikiai rezultatai yra garantuoti jau po vienos procedūros

 

MEZOTERAPIJA

Tai inovatyvi invazinė medicininė procedūra, kuri padeda gydyti įvairius odos pažeidimus. Tinkamai parenkant veikliąsias medžiagas sprendžiamos įvairios odos problemos, kadangi gydymas taikomas būtent probleminei vietai kaskart įvertinus specialistui.

 

RŪGŠTINĖS PROCEDŪROS

Rūgštinis šveitiklis susideda iš vienos ar keletos eksfoliacinių veikliųjų medžiagų panaudojimo, siekiant sukelti kontroliuojamą odos pažeidimą. Pašalinamos pažeistos, negyvos odos ląstelės, kurios trukdo naujoms ląstelėms atsinaujinti. Taip sukuriama stipri odos stimuliacija, kurios dėka oda atsinaujina, sustiprėja odos funkcionavimas ir gyvybingumas. Poveikis: gerinama odos regeneracija- atsinaujinimas, mažinama pigmentacija, tolyginama odos tekstūra bei spalva, gerinamas stangrumas ir tonusas, intensyviai stimuliuojami dermoje esantys fibroblastai produkuoti kolageną ir elastiną, hialuroną, bėrimo elementų, išsiplėtusių porų mažinimas, priešuždegiminis poveikis, raukšlių gylio mažinimas, randų švelninimas, antioksidantinis poveikis.

 

KOBIDO PROCEDŪROS

Tai giliomis tradicijomis ir senovine technika paremta unikali japonų sveikatos, jaunystės ir grožio puoselėjimo metodika. Šis masažas yra vienas veiksmingiausių natūralių odos gydymo metodų, skirtų odos būklei pagerinti ir senėjimo procesams sulėtinti. 

Poveikis: sumažinamas odos glebumas ir raukšlių ryškumas, maksimaliai padidinamas odos skaistumas, stiprus pakėlimo efektas, išvalomi toksinai ir nešvarumai, normalizuojamas odos drėgmės balansas, atpalaiduojama raumenų įtampa, pagerinama vidaus organų funkcija per refleksogenines zonas.

 

KARBOKSITERAPIJA

Tai unikali gydomoji arba estetinio pobūdžio procedūra, atliekama pasitelkiant anglies dvideginio (CO2) dujas. Odos atnaujinimo/gydymo procedūra taikoma, esant šioms indikacijoms: juodi ratilai ir patinimai paakių srityse, raukšlės, odos papilkėjimas, randai, celiulitas, strijos, postaknė, tonuso stygius, kolageno suaktyvinimui, venų varikozės prevencijai, „kaistančios, sunkios“ kojos, išsiplėtusios poros bei riebalų skaidymas.

 

RF BIPOLIARINIO RADIO DAŽNIO PROCEDŪROS

Bipoliarinė radijo dažnių energija ir infraraudonoji spinduliuotė patenka tiesiai į giliuosius odos sluoksnius, todėl paviršinė oda nepažeidžiama ir nesukelia skausmo. Procedūros metu, šildant giluminius odos sluoksnius, stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba – skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose. Kitaip tariant, prasideda jaunėjimo procesas: mažinamos raukšlės, patempiamas veidas, grąžinamas  kontūras. Radijo banga skaido riebalus (lipolizę), nesunaikindamas aplinkinių nervų ląstelių ir kraujagyslių. Tai taip pat pagerina kraujotaką ir pagreitina ląstelių metabolizmą. Tai naujausias, ne chirurginis, neinvazinis, neskausmingas ir saugus metodas išlaikyti gražią ir sveiką odą.

 

Jeigu siekiate pagerinti savo fizines galimybes sporte, sustiprinti silpnas vietas, atsistatyti po traumų, ligų, o gal pasiruošti pirmam maratonui? Galbūt esate profesionalus sportininkas ir norite sumažinti traumų riziką bei pagerinti sportinius pasiekimus bei sekti sveikatos būklę su specialistų priežiūra? Nepaisant to, kokie būtų Jūsų tikslai ar lūkesčiai, geriausi treneriai ir fizioterapeutai bei kineziterapeutai pasiruošę padėti pasiekti visus Jūsų užsibrėžtus tikslus LISA SPORTAS projekte!

 

Jeigu norite pagerinti bendrą sveikatos būklę, išsiugdyti teisingą judesio ir sporto priklausomybę, sutvirtėti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai ir išsiugdyti sveikos, subalansuotos mitybos įpročius, kurie bus viso Jūsų gyvenimo mitybos planas bei sveikatos pagrindas, esate pakankamai užimtas žmogus, tačiau tvirtai nusteikęs daugiausiai padirbėti nuotoliu, rinkitės LISA SVEIKATA projektą.

 

Nepaisant to, kurį projektą pasirinksite, tapsite mūsų didelės šeimos nariais, todėl pažadame Jumis rūpintis ir padėti pasiekti pačių geriausių rezultatų!

lentele.png

Kainoraštis PDF formatu - atsisiųsti paspaudus ČIA.

Projekto dalyviams papildomai taikomi minimalūs platformos/registracijos mokesčiai:

  • 2 eur/mėn Contribee platformoje

  • 1 eur/treniruotė registracijai prie Zoom platformos

Pastaba: siekiant užtikrinti maksimalią kokybę, dalyvių skaičius projekte ribotas. Priimsime TIK po 10 dalyvių "LISA KŪNAS" IR "LISA GROŽIS" projektuose

Sekite mūsų informaciją:

I RUN LT - laimingi pokyčiai! 

LISA pokyčiai
IKI RENGINIO LIKO 7 D.
02-06 19:00 – 05-06 19:00
Ar pasiryžote keistis?
Registruotis